GncTurk / Gençliğin Sesi!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlAnasayfaLatest imagesAramaGiriş yap

Akrahost.com dan host aldığıma bin pişmanım

YazarMesaj
suskunlugum34
Yönetici
Yönetici
suskunlugum34

<b>Mesaj Sayısı</b> <b>Mesaj Sayısı</b> : 84
<b>Yaş</b><hr> Yaş<hr> : 43
<b>Şehir</b> Şehir : istanbul
Kızgın

Akrahost.com dan host aldığıma bin pişmanım Empty
MesajKonu: Akrahost.com dan host aldığıma bin pişmanım   Akrahost.com dan host aldığıma bin pişmanım I_icon_minitimePaz 6 Ara. - 5:20:14

isimli siteyi Akrahost tan almıştım, ( arkadaşın tavsiyesi ile ) Siteyi almadan önce gayet iyimseyer konuştular, sorun cıkmaz dediler.. online destek dediler..; ama siteyi aldıktan sonra iş değişti, sitede hep kesilmeler olmaya başladı, uptime oranı yüzde 50 nin altına düşrüğü günler oldu, sitemin bir kac gün kapalı olduğu günler oldu... En sonunda 1 hata cıktı, hata cıkınca hostcuyu uyardım hata var dedim, düzeltiverin dedim. Tamam halledeceğiz dediler, site bi türlü düzeltemediler, ardından sunucular değişiyor bahanesini söylediler ( bahana değil gercek olabilir ) ama sunucu olayı gectikten sonra sitem hala kapalıydı... artık yazdığım hiç birşeye cevap gelmiyordu... ftpnin filan şifresi değişmişti, sitemin kapalalı 4 aya yaklaştı hatta gecti, en sonunda engelledim adamları... domainde hostta onların olsun. Alsın başına calsınlar. Nası olsa HAKKIMI HARAM ETTİM bunu istemezdim ama hak ettiler...
Arkadaşlar sizde benim gibi mağdur duruma düşmek istemiyorsanız AKRAHOST.COM dan site almayın. Sitesi orda olanlar en kısa zamanda başka hostcuya güvenilir hostcuya yönlendirsinler. Siteyi geriye almaktan başka hiç birşey bildikleri yok. Sunucuda bir arıza cıkarsa yapabilecek bilgiye sahip deiller. Benden uyarması.

Akrahost.com dan host aldığıma bin pişmanım Alinti

Akrahost.com dan host aldığıma bin pişmanım
1 sayfadaki 1 sayfası